Windows 8.1 güncelleştirmeleri tamamlayamadık hatası

Jerowai

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Bugün dün akşam PC'me güncelleme gelmişti, ben de güncelleştir ve kapat dedim. Yaklaşık yarım saatte güncelleştirdi ve kapattı. Ben de bugün derse girmek için açtım baktım, güncelleştirmeler yapılıyor dedi. Yüzde falan saydı. Sonra güncelleştirmeleri tamamlayamadı, değişiklikler geri alınıyor, bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor. Yarım saattir falan böyle yazıyor. Hiç PC kapanmadı, yeniden falan da başlamadı. Ne yapayım, kapatayim mi PC'yi?

Windows 8 zaten en kararlı olan işletim sistemi. Güncellemeleri yapmanızı tavsiye etmem. Microsoft kullanıcıları w10 için zorlamaya başladı.

Selam. Bugün dün akşam PC'me güncelleme gelmişti, ben de güncelleştir ve kapat dedim. Yaklaşık yarım saatte güncelleştirdi ve kapattı. Ben de bugün derse girmek için açtım baktım, güncelleştirmeler yapılıyor dedi. Yüzde falan saydı. Sonra güncelleştirmeleri tamamlayamadı, değişiklikler geri alınıyor, bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor. Yarım saattir falan böyle yazıyor. Hiç PC kapanmadı, yeniden falan da başlamadı. Ne yapayım, kapatayim mi PC'yi?

Kapatma. Kendi haline bırakman lazım.

Bende Windows 8.1'e ilk geçtiğimde aynı sorun olmuştu, bilgisayar açılırken sistem güncelleştiriliyor %7'de takılıyordu. Sorunu format atıp Windows Update'i kökten kapatarak çözdüm.

Geri
Yukarı