Çözüldü Windows 8.1 Hangi Sürümü İyidir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
CS:GO oynuyorum ara sıra Photoshop ile takılıyorum. Bunları en iyi şekilde kullanmam için Windows 8.1 hangi sürümü kullanmalıyım?

Çözüm
ASUS X550WE notebook bilgisayar minimum Windows 8.1 destekliyor ve 5 yıldır Windows 10 kullanarak sürekli problem yaşadığım için Windows 8.1'e geçmeyi tercih ediyorum.

Bence SSD takıp Windows 10 kurun. Takamam derseniz de Windows 8.1 Single Language 64 Bit geçin ve BIOS, driver vb. her şeyi güncel değilse güncelleyin. BIOS ve driver indirme linki de altta.
Sistemin nedir?
Yine de güvenlik açısından 8.1 altını önermem.
Spam gibi olacak ama 8.1 Single Language.

ASUS X550WE notebook bilgisayar minimum Windows 8.1 destekliyor ve 5 yıldır Windows 10 kullanarak sürekli problem yaşadığım için Windows 8.1'e geçmeyi tercih ediyorum.
Ama tek dil seçiliyor haberin olsun.

Zaten tek bir dil biliyorum :)

Bence SSD takıp Windows 10 kurun. Takamam derseniz de Windows 8.1 Single Language 64 Bit geçin ve BIOS, driver vb. her şeyi güncel değilse güncelleyin. BIOS ve driver indirme linki de altta.

Çözüm

Teşekkürler ama SSD takmayı düşünmüyorum bilgisayar almayı düşünüyorum onun için bilgisayarıma ek bir şeyler almakta istemiyorum bir de en iyi cevap nasıl veriliyor bilmiyorum.

Teşekkürler ama SSD takmayı düşünmüyorum bilgisayar almayı düşünüyorum onun için bilgisayarıma ek bir şeyler almakta istemiyorum bir de en iyi cevap nasıl veriliyor bilmiyorum.
En iyi cevabı kime verecekseniz o mesajı raporlayın. Moderatörler onu En iyi cevap olarak işaretlerler. Yine bulamazsanız bana yazın ben raporlarım o mesajı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı