Windows 8.1 HD Graphics 500 sürücüsü kurulmuyor

isa000

Centipat
Daha fazla  
Windows 10'dan 8.1'e geçiş yaptım bütün sürücüleri kurdum ancak sadece ekran kartı driveri kaldı onu kuramıyorum hocalarım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan 8.1'e geçiş yaptım bütün sürücüleri kurdum ancak sadece ekran kartı driveri kaldı onu kuramıyorum hocalarım. Yardım eder misiniz?

Kuramıyorum derken hata falan mı alıyorsunuz nasıl kuramıyorsunuz detaylı bir şekilde belirtir misiniz?

Kuramıyorum derken hata falan mı alıyorsunuz nasıl kuramıyorsunuz detaylı bir şekilde belirtir misiniz?
Hocam büyük ihtimalle cihazla uyumlu değil hatası alıyordur.

Ben Windows 8.1'e geçtiğimde otomatik kurdu. 1 saat sonra falan kurulmuştu.

Hocam büyük ihtimalle cihazla uyumlu değil hatası alıyordur.

Ben Windows 8.1'e geçtiğimde otomatik kurdu. 1 saat sonra falan kurulmuştu.
biraz geç baktım da kb intel celeron n3350 eba zoom için almıstım

İşlemci modeli belirtin.
intel celeron n 3350

asus x540na cihaz modeli asusu resimi sitesinden intelin sitesinden her yerden kurmayı denedim intelin destek sitesinden kurduğumda sistem gereksinlerini karşılamıyor hatası veriyor

Windows 7 den 8.1 Pro'ya geçip, pişman olup tekrar 7 ye geçmiş biri olarak diyeceğim, 8.1, 7 de kurabildigim sürücüleri 8.1 e uygun indirdiğimde kuramiyordum. Bilindik Windows sürümlerini kullanmak daha az sıkıntıyla uğraşmak demektir. Bazı yeni sürücüler geliştiriciler tarafından 8.1 es geçilerek geliştiriliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı