Windows 8.1 hızlandırma

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Elimde kurcalama amaçlı:

1 GB RAM.
Intel Pentium 4
AMD Radeon X1550.

Bir sistem var. Benim bilgisayarım tamirde ve ben bunu en azından arkadaşlarımla rahatça Discord'da konuşabileceğim ve sosyale girebileceğim bir hale getirmek istiyorum, ne yapmalıyım? Donanımsal açıdan bir yükseltme yapmayacağım yani SSD al gibi öneriler yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hizmetlerden,
Windows Update'yi
Windows Search
Varsa Windows akıllı arka plan aktarma
Windows Defender

Ve bilgisayarım sağ tuşl tıklayın orada ayğıt performans vardı yanılmıyorsam ona tıklayın oradaki kutucukların hepsinin işaretini kaldırın
Sistem geri yüklemeyi kapatın
Aklıma gelenler bunlar.

Debloating yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Abicim çok teşekkür ederim, 6 ay yakındır.

Sistemimi hafifletme amaçlı bir şey arıyorum.

İlk konularımda da sen yardım etmiştin, sağol var ol.

Elimde kurcalama amaçlı:

1 GB RAM.
Intel Pentium 4
AMD Radeon X1550.

Bir sistem var. Benim bilgisayarım tamirde ve ben bunu en azından arkadaşlarımla rahatça Discord'da konuşabileceğim ve sosyale girebileceğim bir hale getirmek istiyorum, ne yapmalıyım? Donanımsal açıdan bir yükseltme yapmayacağım yani SSD al gibi öneriler yazmayın.

8.1 Embedded industry Pro kurabilirsin normal 8.1'e göre aşırı hızlı ya da Windows 7 Starter.

Debloating yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu çok işe yarar mı? Bugün 3 kere format attım bir daha uğraşmak istemiyorum :D

Elimde kurcalama amaçlı:

1 GB RAM.
Intel Pentium 4
AMD Radeon X1550.

bence en güncel rufus ile format at başka bir şey aklıma gelmiyor (bu sisteme windows7 daha doğru ve iyi olur)

Geri
Yukarı