Windows 8.1 için hangi yükseltme paketini seçmeliyim?

Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Windows 7 Pro 64 bit sahibiyim. Windows 8.1'e yükseltmek istiyorum. Satın almam gereken paket bu mudur? Emin olmak için sormak istedim.

windowsss.png

Tavsiyem biraz daha bekleyip ücretsiz Windows 10'a geçmeniz yönünde.

- Kullandığımız bilgisayarlar şirket içinde olduğu için "Pro" sürümü kullanmam gerek. Ücretsiz Windows 10 yükseltmesi bana sıkıntı çıkarır mı?
- Kullandığım bazı eski programlar (Örneğin Freehand) ve eski yazıcı var bunlarla destekli çalışmasını istiyorum. Windows 10 ihtiyacımı karşılarmı?

Kullandığımız bilgisayarlar şirket içinde olduğu için "Pro" sürümü kullanmam gerek. Ücretsiz Windows 10 yükseltmesi bana sıkıntı çıkarır mı?
Sıkıntıdan ne kastettiğinize bağlı.
Kullandığım bazı eski programlar (Örneğin Freehand) ve eski yazıcı var bunlarla destekli çalışmasını istiyorum. Windows 10 ihtiyacımı karşılarmı?
Kullandığın uygulama ve yazıcı modellerine bağlı. Çok eski ise zaten 8'e geçerseniz de sorun çıkartacaktır. 8'de sorun çıkartmıyorsa 10'da da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Eskide kalmamanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı