Windows 8.1 için Virüs programı tavsiyesi

OrTiKaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 7'de iken Avast 7 kullanıyordum. Windows 8.1'e geçince Avasttan dolayı siyah ekran alıyordum, imleç gözüküyordu sonra ekran siyah oluyordu. Ctrl, alt, delete yapınca görev yöneticisi çıkıyordu. Sonra virüs programını kaldırınca düzeldi bilgisayar. Acaba ayarı falan varmı siyah ekran vermemesi için? Avasttan falan ayarlanacak bir yerler var mı? Avastı çok sevdim kullanımı kolay vs. yardımlarınızı bekliyorum.
Not:Windows 8.1 64bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretli. Ama malûm yerlerde bulabilirsin. Kastırma konusunda. Kaspersky her sene çıkardığı sürümde dahada hafifliyor. Eğer olmazsa Kaspersky Pure 3.0 öneririm çok daha hafif :)

Dostum ücretsiz Avast buldum Windows 8.1 uyumlu şimdi indirdim ve kuruyorum kurduktan sonra sistemi yeniden başlatıp seni bilgilendireceğim.

Ücretsiz avast buldum derken neyi kastettiniz ? Programları daima kendi sitesinden indirin. Antivirüs için, Norton yada Kaspersky tercihimdir. Evet doğru, Kaspersky'de çok eski sürümlerde kasma sorunları olabiliyordu, ama yeni sürümlerde bu minimum seviyede kasma yok denecek kadar az. Tabii adı çıkınca bir türlü kimse güvenemiyor. Testlerde de ne kadar başarılı olduğu gözler önüne serildi. Ayrıca unutmayın, en iyi antivirüs programı sizsiniz, her önünüze gelene tıklarsanız, her şeyi indirirseniz, sisteminize virüs girmesi kaçınılmazdır.

Crackli antivirüs kullanacağınıza Avira Free Antivirüs kullanın hem crackliden de Avast'tan da iyi korur üstelikte ücretsizdir. Unutmayın @samet67671 ' in dediği gibi asıl antivirüs sizsiniz sisteminizde antivirüs olsa dahi virüs bulaştırabilirsiniz antivirüsler de her virüsü görmeyebilir.

-Comodo Internet Security Premium
-Qihoo Internet Security
-Qihoo Total Security
-Avast Free Antivirus
-Avira Free Antivirus
-Panda Cloud Free Antivirus
Comodo Internet Security Premium'u öneriyorum, ücretsizdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı