Windows 8.1 indirip format atmak

• Konuyu başlatan serifcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
S

serifcan

Ziyaretçi
Arkadaşlar Recep Bey'in "Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları" açtığı konu altında ki RAR dosyasını indiriyorum Windows 7'den Windows 8.1'e geçmek istiyorum laptop'ım 8.1 ve gerçekten performans bakımından ve hız bakımından çok iyi aslında geçme sebebim ürün anahtarımın bitmiş olmasıdır.

Bilgisayarcılardan her format attırdığımda bu ürün anahtarı sorunlarıyla karşılaşıyorum bunun nedeni orjinal olmayan bir işletim sistemi kurmaları mıdır? Eğer ben Recep Baltaş'ın verdiği Windows 8.1'i indirirsem böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ve ürün anahtarını internetten bulursam "Bu ürün anahtarı kullanımda" diye bir sorunla karşılaşır mıyım? Ürün anahtarını satın almaya kalksam fiyatı nasıl olur, ayrıca internetten bulup yazdığım ürün anahtarının süresi bitme gibi bir problemi olur mu?

Gördüğünüz üzere bilmediğim ve cevap aradığım konular fazla :D yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin bakkal Windows 7 kurup üstüne crack atmış. Windows 8'i indirip, deneyebilirsiniz. Deneme süresi bitince ya satın alacaksınız yada crack atacaksınız.

Windows 8 i Kmspico adlı programla crack yapabilirsin :) Bende kmspico ile yapmıştım windows etkinleştirildi yazıyordu hiçbir sorun çıkarmadı.

İnternetten bulup yazdığın ürün anahtarının süresi bitebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 i Kmspico adlı programla crack yapabilirsin :) Bende kmspico ile yapmıştım windows etkinleştirildi yazıyordu hiçbir sorun çıkarmadı.

İnternetten bulup yazdığın ürün anahtarının süresi bitebilir.
Windows 8 değilde 8.1 yine de crack yapar mı 8 ile 8.1 farklı çünkü :D

Ben DH'den gördüğüm konu sayesinde Windows 8.1 Embedded Industry Pro sürümünü bedava kazandım. Sen öğrenciysen yapabilirsin. Öğrenci değilsen kurulum sırasında key bölümünü atlatmak için bir key bul. Sonra sistemi kurduğun zaman KMSPico ile sürekli lisans tazele.

Ögrenciyseniz Dreamspeak'tan yararlanıp bedava lisans alabilirsiniz. Olmadi kmspico 180 gün lisanslar, telefonla lisanslaştırma vardi key bulabilirsen süresiz lisanslayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı