Windows 8.1 İSO dosyası ile format atılabilir mi?

Format atabilirsiniz. Ordan teker teker hepsini indireceksiniz sırayla. Ürün anahtarınız yoksa internetten araştırarak etkinleştirme aracı bulabilirsiniz.

Format atabilirsiniz. Ordan teker teker hepsini indireceksiniz sırayla. Ürün anahtarınız yoksa internetten araştırarak etkinleştirme aracı bulabilirsiniz.
Biraz açabilir misiniz konuyu anlayamadım. İso dosyasını belleğe yazdırdım. Windows 7 kullanırken 8.1'e yükselttim. Fakat Windows.old yazan bölümlerini silemedim. Her türlü çıkıyor. Ne yaparak format atabilirim? Elimde windows 8 dvd yok maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'niz varsa o linkten teker teker indirip usb'ye yazdıracaksınız. Sıfırdan kurmak için ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz açabilir misiniz konuyu anlayamadım. İso dosyasını belleğe yazdırdım. Windows 7 kullanırken 8.1'e yükselttim. Fakat Windows.old yazan bölümlerini silemedim. Her türlü çıkıyor. Ne yaparak format atabilirim? Elimde windows 8 dvd yok maalesef.
Disk Temizleme çalıştırın ve silsin. Silemezse Unlocker ile silin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı