Windows 8.1 kurduktan sonra hangi programlar yüklenmesi gerekir?

Vallahi 6 senelik bilgisayarımda, sadece ilk sene Antivirüs kullandım. Sonra hard disk yandı ve formatlandı makine. Onun haricinde hiçbir şey olmadı virüs ile ilgili. Aman şom ağzımı açmıyayım ama.. Pazartesi günü de ilk formatımı, bilgisayarın 2. formatını attım. Hala virüs programı yok, gerek duymuyorum açıkçası. Ayrıca performansta da fark ettiriyor.

Ben tamamen diskleri kaldırıp, birleştirip, yeni oluşturduğum için içinde hiçbir şey kalmamıştı.
Driver'ları yükledim, steam-origin oyunları indirdim, google chrome yükledim. Winrar yükledim.
Bunun haricinde ısılara bakmak için Priform speccy yükledim. 5 Gündür başka programa gerek kalmadı, ihtiyaç çıktıkça indiririm.

Vallahi 6 senelik bilgisayarımda, sadece ilk sene Antivirüs kullandım. Sonra hard disk yandı ve formatlandı makine. Onun haricinde hiçbir şey olmadı virüs ile ilgili. Aman şom ağzımı açmıyayım ama.. Pazartesi günü de ilk formatımı, bilgisayarın 2. formatını attım. Hala virüs programı yok, gerek duymuyorum açıkçası. Ayrıca performansta da fark ettiriyor.

Ben tamamen diskleri kaldırıp, birleştirip, yeni oluşturduğum için içinde hiçbir şey kalmamıştı.
Driver'ları yükledim, steam-origin oyunları indirdim, google chrome yükledim. Winrar yükledim.
Bunun haricinde ısılara bakmak için Priform speccy yükledim. 5 Gündür başka programa gerek kalmadı, ihtiyaç çıktıkça indiririm.

Windows Defender bir yere kadar. Tek yeterli değil. Ben virüs programsız bilgisayar kullandığımda bilgisayar çok tehlikeli virüsler girmişti. @THE_MILLER Bey sayesinde çok daha iyi. Virüs programı şart. Hele şu reklamlar sürekli rahatsız ediyor insan istemese bile reklama yanlışıkla tıklıyoruz ve saçma sapan programlar indiyor.

Ben bilmediğim bir program indiğini gördüğüm an kaldırıyorum. Dediğim gibi 6 senelik bilgisayarın 5 senesini virüs programsız kullandıysam ve gerek kalmadıysa, şimdi de gerek duymam :)

Ben Bilgisayarımı ilk aldıgımda hiç kasma yoktu hatta imajı filan ayarlıydı ne olduysa imaj dosyası zarar görmüş bende cd den format attım atmaz olaydım eskisi gibi iyi bir performans göstermiyor .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı