Windows 8.1 Kurulumda sorun yaşıyorum

bboyerman

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknikeri
@Recep Baltaş kardeşim bu konuda öncelikle senden yardım bekliyorum sen yoğunsan diğer yönetici arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Ben uzun zamandır Win 7 kullanıyordum dün öğle saatlerinde Win 8'e geçtim ve hoşuma gitti artık bunu kullanmaya karar verdim daha sonra nette gezerken 8.1 güncellemesinin olduğunu fark ettim. Dünden beri de bununla uğraşıyorum artık beynim sulandı adeta. Paylaştığınız 8.1 kurulum rehber videosunu seyrettim forumlarda gezdim ve yüklemeye karar verdim. Yüklemeyi mağazadan güncelleştirme yoluyla yapmayı seçtim.

Microsoft'un sitesinden Güncellemeyi edinin' kutucuğuna tıklıyorum indirip kuruyorum güncellemeleri denetliyor sonra kurduktan sonra yeniden başlatmak istiyor başlatıyorum pc tekrar açıldığında mağazaya yönlendiren bildirim gelmiyor. Rehber videosunda sizin hemen geliyordu merak ediyorum sizin orijinal Windows mu? yani mağazaya yönlendirmesi için orijinal Windows 8 mi kullanmam gerekiyor? ya da orijinal değilse bile 8.1 kurma işlemini win 8 i etkinleştirdikten sonra mı yapmam gerekiyor yoksa etkinleştirmeden önce mi yapmam gerekiyor? Yardım ederseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı