Windows 8.1 kurulumunda sistem yeniden başlatılıyor

Emre can Kaya

Centipat
Daha fazla  
Windows 7'den Windows 8.1 geçecektim, ISO dosyamı indirdim, Rufus ile yazdırdım USB'yi sonra USB taktım, BIOS'dan Boot ettim ama kurulum ekranı gelmeden yeniden başlatıyor yani Win 8.1 görseli geliyor, 2 dk sonra yeniden başlatıyor. Sorunu çözebilirsek sevinirim. BIOS'um güncel.

Windows 7'den Windows 8.1 geçecektim, ISO dosyamı indirdim, Rufus ile yazdırdım USB'yi sonra USB taktım, BIOS'dan Boot ettim ama kurulum ekranı gelmeden yeniden başlatıyor yani Win 8.1 görseli geliyor, 2 dk sonra yeniden başlatıyor. Sorunu çözebilirsek sevinirim. BIOS'um güncel.
BIOS'un UEFİ mi? Normal BIOS mu?

RUFUS ile yazma. USB ile dene. Orada da Windows görseli geldiği an USB'yi çek. O da olmazsa BIOS'ta bir ayar değiştirmiş olabilirsin. Bence Windows 10'a geç, öneririm.

Kurulum senden bilgisayarı yeniden başlatmanı isteyecek o kısımda yeniden başlat ve Windows boot olurken USB'yi çıkar. Eğer hale Windows boot edilmiyorsa BIOS'dan sırayı değiştir.

Kurulum senden bilgisayarı yeniden başlatmanı isteyecek o kısımda yeniden başlat ve Windows Boot olurken USB'yi çıkar. Eğer hale Windows Boot edilmiyorsa BIOS'dan sırayı değiştir.

Hocam arkadaşın sorunu öyle değil sanırım.
"Windows'u flashtan Boot edecek iken logo geldikten 2 dakika sonra yeniden başlatıyor."
(Yanlışım varsa düzeltin)

BIOS'dan Boot ettim ama kurulum ekranı gelmeden yeniden başlatıyor yani Win 8.1 görseli geliyor, 2 dk sonra yeniden başlatıyor. Sorunu çözebilirsek sevinirim. BIOS'um güncel.

Kurarken sana 10 saniye sonra falan yeniden başlayacak diyor ya, o andan sonra yeniden başlayacak, bilgisayar tekrar açılırken USB'yi çıkar.
Derdin bu değilmiş yanlış anladım. Pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı