Windows 8.1 Lenovo Driver'ları nereden yüklemeliyim?

Nubia

Centipat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şu anda kullandığım Lenovo G50-70 laptop işletim sistemim Win 8.1 orijinal. Yeni formatladım da şu an Driver yükleme konusunda nerwden yüklemek daha iyi performans verir kararsız kaldım. Şöyle ki, ilk olarak Windows Update bazı sorunlar çıkarabiliyor ona yanaşmıyorum fazla. Şimdi sorum şu, Lenovo'nun kendi sitesindeki bu PC ile uyumlu eski Driver'leri kurmak mı daha sağlıklı olur yoksa hepsinin ayrı ayrı en güncellerini kurmak mı? Yani Lenovo'nun sitesindeki Driver'leri kurmak faydalı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum sadece buradan yüklemeyimi önerirsiniz yoksa AMD'nin Intel'in kendi sitesinden mi?
Ekran kartı sürücülerini AMD/INTEL/NVIDIA sitelerinden yüklemeniz gerekir. Aslında her sürücünün en güncel halini kendi sitelerinden yüklemeniz gerekir. Örneğin ses kartı sürücünüz realtek ise bunu kendi sitesinden indirmeniz gerekir. Verdiğim link ise bilgisayarınız ile uyumlu olan sürücüleri gösterir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı