Windows 8.1 mağaza açılmıyor

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Windows 8.1 Netflix indireceğim ama internete bağlı değil diyor.

16138985931698289404753955134122.jpg

Bildiğim kadarıyla Windows 8.1 mağaza desteklemiyor. Windows 10 kullanmanız gerek.

Windows 8.1 destekliyor halen. 8 desteklememektedir. Ben kullandım mağazasını çünkü. 1 hafta önce 8.1 kurduğumda mağaza çalışıyordu.
Arama kısmına wsreset yazıp dener misin?

Son düzenleme:
İşe yaramadı.

Hocam şu yöntemide dener misiniz?
Arama kısmına services.msc yazın hizmetler açılacak.
Oradan altlarda Windows Update'i bulun ve tıklayın.
Başlangıç türü sizde otomatik galiba onu elle yapın sonra uygula, tamam a basın.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 81
  • 2.PNG
    2.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 95
  • 3.PNG
    3.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 89
Hocam şu yöntemide dener misiniz?
Arama kısmına services.msc yazın hizmetler açılacak.
Oradan altlarda Windows Update'i bulun ve tıklayın.
Başlangıç türü sizde otomatik galiba onu elle yapın sonra uygula, tamam a basın.
Olmuyor ben windowsu cmd ye slmgr mi ne bi kod yazarak etkinleştirdim acaba ondan mı ? Ondansa windowsu orjinal yapma yolu var mı?
Ya da oturum açılması gerekiyor mu?

Olmuyor ben Windows'u CMD'ye slmgr mi ne bir kod yazarak etkinleştirdim acaba ondan mı? Ondansa Windows'u orijinal yapma yolu var mı?
Ya da oturum açılması gerekiyor mu?

Hocam onu bilmiyorum mağazadan uygulama indirebilmek için oturum açılması gerekiyor. Ama bende mağazada oturum açmadan gezmiştim. Hocam oturum açıp dener misiniz? Microsoft hesabıyla.

Mağaza ayarlarını sıfırlayın, olmazsa Microsoft hesabıyla oturum açın, o da olmazsa tarih ayarlarına bakın bu üçünü yaptım sorun çözüldü ama bazen açılıyor bazen açılmıyor o kadar da olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı