Windows 8.1 Mavi ekran

• Konuyu başlatan ogztrk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O

ogztrk

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, kernel security check failure adlı mavi ekran hatasını alıyorum. Daha önceden de IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası almıştım bir defa. Minidump dosyasını masaüstüne kopyaladım ama size nasıl ulaştıracağım ?

Tamam atıyorum şimdi birde burdan sormak uygunmu ama ölümsüz yorumları okurken şu yorumu gördüm:

"ulanbatur34 dedi:
Ya Recep kardeşim sen ne güzel bir insansın. Allah senden razı olsun. Az önce dediklerini aynen uyguladım. Bilgisayar açılmamazlık da yapmadı. 4GB RAM'i tam olarak gördü.

En güzeli de artık bilgisayar açıldığında "Casper" yazmıyor. Foxconn yazıyor. 4 yıl önce yediğim kazığı hatırlatıyordu o yazı bana :) Teşekkürler TECHNOPAT FORUM. Teşekkürler RECEP BALTAŞ."

Benim pc'de Casper zamanında kazıklandım, bu Casper yazısını bende görmek istemiyorum, benim de anakartım foxconn nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tüm sorunların sebebide o olabilir mi ? Nasıl yapacağım biraz açsan ya da yeni konumu açayım ?

Mavi ekran çıkarmasının sebebi bilgisayara virüs bulaştıysa ram'i doldurmaya çalışıyor. Bilgisayarda buna dayanamayıp mavi ekran veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı