Windows 8.1 nasıl kurulur ?

caps67

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesli anlatım olmadığından dolayı beğenmedi sanırım Burak Alkan fakat normal kullanıcılar için başarılı bir rehber diye düşünüyorum. Devamını bekleriz, bir de mikrofon ile anlatırsan çok daha başarılı olursun.

Bende zaten ustalıkla hazırladım diye bir şey yazmadım. Giriş seviyesinde bir video zaten, bu kadar azarlamana gerek yoktu yani.

- - - Güncellendi - - -

Eyvallah kardeşim yorumun için teşekkür ederim. Hesabımı silersen çok mutlu olacağım.

Merhaba,

kardeş sen çok güzel bir kurulum rehberi hazırlamışsın kendi adıma sana teşekkür ederim.Burak Alkan'a gelince kendisi bu forumda her önüne geleni sorgusuz uyarısız banlayan yönetici ibaresini o kadar sevmiş olacak ki burayı nizam okulu zannnedip her önüne gelene bu tür küçümseyeci ifade kullanmaktan çekinmeyen ben iyisini bilirim havasında takılan bir arkadaş.Aslında kendisine bana 3 gün neden ceza verdiğini sormak için pm atmak istediğim forumda meğerse birine mesaj atabilmek için en az 500 mesajının olmasını öğrendiğim ve bu arkadaşın bunu bildiğinden önüne geleni nasılsa yönetimin haberi yok diye forumdan küstürüldüğünü ve uzaklaştırdığını düşündüğüm kişidir malesef.Burdan yönetime eğer burayı okuyorsa şayet bir şikayetimi iletmek isterim.Burası bilgi alışverişinin olduğu ve soru sorulan bir ortamsa şayet lütfen bu 500 mesaj saçmalığını kaldırmanızı isteyeceğim.Bir sıkıntımız olursa eğer size ulaşamayacaksak bu forumun warez diye tabir edilen forumlardan farkı ne kalır doğrusu merak ediyorum.

Her platformun kendine özgü kuralları vardır. Açıkcası kurallardan hoşnutum, platformun kalitesini yükseltmekte. Yoksa burası sıradan bir platform olup hiçbir cazipliği kalmaz. Burada her üye değerlidir , ceza alıp küsmenizi gerektirecek bir durum yok. Biraz daha dikkat edip yazım ve diğer kurallara daha çok dikkat edersek bir daha almayız. Videom veya konum beğenilmedi , eleştirildi diyede küsüp gitmek olmaz , kendi eksikliğimi araştırırım. Biraz daha ciddi ve gerekli bir video çekerim ileride kendimide geliştirmiş olurum bu yönde gözüyle bakmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı