Windows 8.1 Nasıl Tam Performans Alınır?

Core Temp ile ayarlardan log' u seçip oyun esnasında, an ve an işlemcinin kaç derece sıcaklığa ulaştığını, oyundan çıktıktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Teşekkür ederim. AIDA 64'den daha yararlıymış. Bir bakayım çünkü: Performans çok düştü. Dolu bir bilgisayar gibi oldu.

Düzenleme: Log bölümünü bulamadım. En güncel versiyon için hangi siteden indirmeliyim?

@immortalizm

Son düzenleme:
Aida64 ile de kontrol edebilirsin. Ücretsiz olarak 360 Internet Security, Avira Free, Comodo Internet Security, UnThreat AntiVirus Free kullanabilirsin. Öncelikle bu yazılımlardan birini kurup güncelle. Sistemini tam tarama yap. Halen bir yavaşlık söz konusu ise belirtin.

Core Temp' i kurduktan sonra açın. Ve tools bölümünde logging on' u işaretleyin. Programı kapatmadan, aşağı atın. O anlık olarak kayıt edecektir. Daha sonra programın kurulu olduğu yerde .txt not defteri oluşturacaktır. Ona tıkladığınızda programın açık olduğu her dakika sıcaklığını öğrenebilirsiniz.

Aida64 ile de kontrol edebilirsin. Ücretsiz olarak 360 Internet Security, Avira Free, Comodo Internet Security, UnThreat AntiVirus Free kullanabilirsin. Öncelikle bu yazılımlardan birini kurup güncelle. Sistemini tam tarama yap. Halen bir yavaşlık söz konusu ise belirtin.

2 virüs programı indirdim. Avira ve UnThreat AntiVirüs Free. Avira ile taramaya çalıştım eğer doğru taradıysam 1 virüs bulundu ve kaldırdı. Unthreat ile tarama sürüyor. Şuana kadar 2 zararlı dosya buldu. Halen tarama işlemi devam ediyor. Diğer programlarıda indirmeli miyim? Yoksa bu iki program yeter mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı