Windows 8.1 nasıldır?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Sizin için nasıl? Bugün VHD ile dual boot yaptım. VirtualBox'tan kurdum. Gerçek bilgisayarda gerçekten 10'dan ve 11'den kat kat daha iyi. Benim sistemim için söylüyorum.

Dosya Ekleri

• 1634326042355.png
    1634326042355.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 125
Tasarımı eski olmasa ve kendiside eski olmasa kullanacağım işletim sistemi. Koyu mod vs. yok. Sürücülerim desteklemiyor. 😕

Gerçekten en sevdiğim Windows işletim sistemi olabilir. Bir lisansım olsa Windows 10'u siler geçerdim. Kısa süre öncesine kadar Badlion Client kullanıyordum Minecraft için. O desteğini kesiyor bu sene 7 ve 8.1 için. Ondan 10 kullanmak zorundaydım. 32 GB bir bölüm oluşturup dual-boot ile Windows 10'un yanına 8.1 kurdum ve kullanıyorum. Gayet memnunum Badlion'ı boşverip geçeceğim yakında bu gidişle :) Masaüstü çok güzel görünüyor her türlü. Alan yetmediği için 2 oyun kurabildim sadece. Bir ara 50 GB bir bölüm bölüp tekrar kuracağım Windows 8.1'i
Masaüstü ve başlat menüsünün fotoğrafını bırakayım. Geçmeyi planlayanlar olursa görmüş olurlar tasarımını. Başlatını beğenmeyen çok insan var bence tüm başlat menülerinden daha iyi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 98
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    275,1 KB · Görüntüleme: 93

Geri
Yukarı