Windows 8.1 .Net Framework hatası

CanSaribal

Kilopat
Batman Arkham Asylum'u steam üzerinden kurdum. Oyun ilk açılış sırasında benden .net Framework istedi ekranda da windows update üzerinden kur yazıyordu. Ben de windows Update üzerinden kurdum. Kurulumdan sonra oyunu açmak istediğimde böyle bir hata aldım. Çözümü nedir? Başlıkta .Net Framework hatası dedim ama ekranda Directx falan da yazıyor. Bir bilginiz var mı?
KTySBkG.jpg

Not: Resmi imgur'a yükledim. bir mahsuru yoktur umarım?

Bende de oldu baştan kurdum ve kurulum sırasında tertemiz bir kurulum yaptım. Kurulum sırasında mümkünse internete bağlı tutun cihazı. Sorunu anca böyle çözdüm.

+
Başka çözüm de olabilir tabi. İlk kurulumdan 1-2 gün sonra böyle hata alınca baştan kurdum.

Drectx sürümünüz nedir?
Dxdiag'dan baktım. Sürüm 11.

@anticor "baştan kurdum" derken? .Net Framework 3.5' i mi aştan kurdun? İlk defa Win 8.1 kullanıyorum. Win 7' de denetim masasında, .Net framework kurulduğunda görünürdü. bunda sadece bunlar var.

Çözümünü bilmediğiniz konularda durumu görmemezlikten gelmeyi çok iyi biliyorsunuz.

YUKARI YUKARI YUKARI.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dxdiag'dan baktım. Sürüm 11.

@anticor "baştan kurdum" derken? .Net Framework 3.5' i mi aştan kurdun? İlk defa Win 8.1 kullanıyorum. Win 7' de denetim masasında, .Net framework kurulduğunda görünürdü. bunda sadece bunlar var.

Baştan windows 8.1 kurulumu. ( Temiz format yani ). Ve windows 8/8.1 de içerisinde gömülü oluyor ( Net framework 3.5 ) yanlış bilmiyorsam. Başta kurulumdan sonra hata vardı bende ve tekrar format atmadan olmadı.

Çözümünü bilmediğiniz konularda durumu görmemezlikten gelmeyi çok iyi biliyorsunuz.

YUKARI YUKARI YUKARI.

Diyorsun ki ; "Çözümü bilmeseniz de sallayın birşeyler." Bunu mu demek istediniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı