Windows 8.1 Normal Başlamıyor

vassili61

Hectopat
Bilgisayarı başlattığımda kendini resetliyor ve boot menüsüne geliyor. Orada hdd ve cd seçenekleri var. Hdd ye bastığımda tepki vermiyor cd seçeneğinde de aynı şekilde. Ubuntu yüklü usb mi pc ye taktığımda böyle resetleme falan olmadan direkt ubuntunun boot bölümüne giriyor. Orada ubuntuyu seçtiğimde sorunsuz bir şekilde açılıyor en altta da windows 8 loader seçeneği var onu şeçtiğimde de windows 8.1 düzgün bir şekilde açılıyor. Ama bir türlü normal başlatamıyorum yani ubuntulu usb yi kullanmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kurulum USB'si ya da DVD'sini takın ve Windows yüklemesini onar seçeneğini seçin. Bu video size yardımcı olacaktır:

Çözüm: 0xc000000e Windows Başlatılamıyor » Technopat

Sanırım göçerttim makinayı şimdi ne biosa giriyor ne de boot ta hdd veya cd görünüyor. Sadece açtığımda boot ta ubuntu yazıyor onada flash ile girebiliyorum. Win 8. 1 in olduğu flashı taktığımda da tepki yok sadece bios boot ta ubuntu var. Sıkıntı büyük.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı