Windows 8.1 Preview Yüklemeli miyim ?

3503

Kilopat
Windows 8.1 yükleme rehberini izledim ve güzel göründü. Yüklemek istiyorum aklımda şu sorular var:

1-Bilgisayarımda Windows 8 yüklü (orjinal). Ben 8.1 e güncellesem otomatik aktivasyon olucak mı veya 30 gün deneme gibi birşey mi olucak ?

2-Geri Windows 8'e format atmadan dönebilir miyim ve Windows 8.1 Final çıkınca güncelleyebilir miyim ?

3-Stabil mi ?

Galiba biraz fazla soru oldu :D . Şimdiden teşekkürler.

Ben ayrı bir disk bölümünde denedim 8.1'i gayet stabil. Zaten çok kısa bir süre sonra (Ağustosun sonu gibi) RTM sürümü olacak.

Kurabilirsin, etkinleştirmede sorun yaşamassın ama RTM sürüm geldiğinde Apps'ları tekrar kurman gerekecek.

Beta ne ya. Her ay başı güncelle işletim sistemini Microsoft.

Windows 8.1

Windows 8.1.2

Windows 8.1.3

Windows 8.2

Gayet hoş olur bence :)

Beta ne ya. Her ay başı güncelle işletim sistemini Microsoft.

Windows 8.1

Windows 8.1.2

Windows 8.1.3

Windows 8.2

Gayet hoş olur bence :)

Bizim insanımıza, Windows 8.1 çıkacak deyince bile tuhaf geliyor. Hepten kafaları karışır adamların... Tabii kolaydı, 7,8,9 gidecekti...

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan PC de var yükseltme sürümü kutulu olarak. Zaten benim için önemli olan almak için 8.1 beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı