Windows 8.1 Pro Format Atma

Bilim Adamı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün bir format dvd'si aldım. Bilgisayar açılırken bios'a girdim. Başlangıç yeri olarak dvd'yi seçtim. Sonra aşağı tarafta "Boot from CD:_" yazdı. ( Bu işareti "_" koyduğum yer yanıp sönüyordu. ) Yaklaşık 25-30 dakika bekledim, sonra Windows normal olarak başladı. Bu işlemi 3 kere yaptım. Ama ne yaptıysam olmuyor. Sizce sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla "Boot From Cd... "yazısı geldiğinde herhangi bir tuşa basmıyorsun veya Dvd Bootable değil, diye düşünüyorum.

Anladığım kadarıyla "Boot From Cd... "yazısı geldiğinde herhangi bir tuşa basmıyorsun veya Dvd Bootable değil, diye düşünüyorum.
Normalde windows 7 format dvd'sini taktığımda " ön yükleme için bir tuşa basın. " yazıyordu. Ama şimdi o yazı gelmiyor. Dvd Bootable değil derken neyi kasettiniz anlamadım. :kararsız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir USB Bellek alıp videodaki ayarları kullanırsan sorun çözülür gibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı