Windows 8.1 saat kendi kendine değişiyor

Görkem Gedik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gün içinde yaptığım restartlarda olmuyor ama gece kapatıp sabah açtığımda saat bozuluyor sürekli. Nedeni nedir acaba?

BIOS pili bitik gibi duruyor. Yeni bir pil ile deneyin. Pil değişimini de fişten çekik olarak yapın.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Ben de bakarım. Arkadaşlar da baksınlar. Dediğim gibi lehimli değilse iş kolay olur.
Sizin PC linkteki gibiyse yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim laptop bu ama ben bunu yaparken 2 parçaya ayırırım bir bilgisayarcıya götürmem lazım ama onlarda da benim laptopuma uygun pil var mıdır acaba?

Anladım hocam. Kendinize güveniniz yoksa destek de alabilirsiniz. Muhtemelen vardır hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim laptop bu ama ben bunu yaparken 2 parçaya ayırırım bir bilgisayarcıya götürmem lazım ama onlarda da benim laptopuma uygun pil var mıdır acaba?

Dostum vidaları telefon kabın vs bir şey varsa ona koy zaten PC'lerin alt kasasında hiçbir şeye bağlı değiller sen alt kasayı sök boş ver bilgisayarcıya para vermeyi alt kasanın vidalarını telefon kabına tabağa çanağa vb bir yere koy kaybolmazlar pili değitirdikten sonra vidaları geri tak vida söküp takabiliyorsan yapabilirsin bu kadar kolay yapamazsan destek veririz biz sana.
Hocam belli bir süre böyle kullansam sorun olur mu acaba? Bir şeylere zarar verir miyim?

Bir şey olmaz saatin böyle olur hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı