Exelancez

Hectopat
Daha fazla  
1 haftadır ne kulaklık takıyorum ne bir oyundan ses geliyor nede müzik dinliyorum hiçbir şekilde ses gelmiyor. Öncelikle aramadığım uygulamadığım bir şey kalmadı. Gittim driverları güncelledim olmadı. En güncel driverlar yüklü dedi kaldırdım tekrar yükledim reg hatasımı bilmiyorum. Oradaki şeylerde bir şeyler bulamadım sorunsuz duruyor. Bu ses aygıtı yok diyor ses aygıtının yanında ünlem var.

Burdaki gibi:

ses.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsal bir sorun yaşıyorsun. Aygıt durumundaki açıklama her şeyi açıkıyor. Kayıt defteri yapılandırma girdileri bozuk veya eksik. Tavsiyem hiç uğraşma yedeklerini al temiz şekilde Windows 10 x64 kur. 1703 sürümü muhteşem tavsiye ederim.

Sorunu çözmek isterseniz öncelikle sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp sorunları gider seçeneğiyle onarmayı deneyebilirsiniz. Sonuç alamazsanız zararlı yazılımlardan kurtulmayı deneyin. İlk önce AdwCleaner ile istenmeyen yazılımları temizleyin. Ardından MalwareBytes Anti-Malware yazılımını kurun, imza veritabanını güncelleyin ve derin tarama gerçekleştirin. Sorun devam ederse Wise 365 yazılımını kurup kayıt defterini temizlemeyi ve onarmayı deneyin. Eğer sorun devam ederse belirtin, alternatif çözümler çok. Ama bunlarla uğraşmak yerine Windows 10 1703'e geçmek daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı