Windows 8.1 transformation tarzı paketlerin sisteme zararı var mı?

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyorum. Ve artık sıkılmaya başladım. Aslında Windows 10'dan da bir ihtimal bu sebepten geçtim. Neyse, ben biraz araştrıdım ve böyle paketler olduğunu gördüm. Acaba nasıl kurulur, sisteme zararı var mı, performans düşüşü olur mu gibi sorular aklımı kurcalıyor. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Windows 8.1 kullanıyorum. Ve artık sıkılmaya başladım. Aslında Windows 10'dan da bir ihtimal bu sebepten geçtim. Neyse, ben biraz araştrıdım ve böyle paketler olduğunu gördüm. Acaba nasıl kurulur, sisteme zararı var mı, performans düşüşü olur mu gibi sorular aklımı kurcalıyor. Bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Zararı yok.

Hangi işletim sistemine çevirmek için soruyorsunuz? Deviantart'ta güzel paketler var.

Windows 8.1 kullanıyorum. Win 11 veya 10 olabilir. Sadece işletim sistemlerine mi çeviriliyor? Yani tasarımcıların kendilerine özgü tasarımı vs. yok mu? Windows sıktı ama yoksa yapacak bir şey yok.

Yani tasarımcıların kendilerine özgü tasarımı vs. yok mu
Sosyal'de böyle kişileştirme ile ilgili bir çok güzel konu var. Bakın derim.
Windows 8.1 kullanıyorum. Win 11 veya 10 olabilir. Sadece işletim sistemlerine mi çeviriliyor? Yani tasarımcıların kendilerine özgü tasarımı vs. yok mu? Windows sıktı ama yoksa yapacak bir şey yok.
Bu Windows 10 için yapılmış. Windows 8.1'de olur mu bilmem ama deneyebilirsiniz.

Sosyal'de böyle kişileştirme ile ilgili birçok güzel konu var. Bakın derim.

Bu Windows 10 için yapılmış. Windows 8.1'de olur mu bilmem ama deneyebilirsiniz.

Hocam deneyeceğim ama sisteme zararı olur mu uyumsuz ise? Yani format vs. atmam gerekir mi olmazsa? Çünkü çok fazla dosya var kaybetmek istemediğimden.

Geri
Yukarı