Windows 8.1 Update 2 ve 3 ve Windows 9'dan Haberler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 9 değil o :D. Windows 8.1 update ile gelecek olan başlat menüsü.

Abi Windows mümkünse daha bir şey yapmasın. Windows 7 iyiydi ondan sonra işleri dağıttı. Bundan sonra direk i7'li bir MacBook alıp, MacOS kullanacağım. Windows'un yüzüne bile bakmam artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve ayrıca Windows 8'i beğenmeyenlere tek bir lafım var. "Geri kafalısınız!".

Siz Windows 8'i sevmiş olabilirsiniz bir başkası sevmemistir bu onun fikridir onun görüşüdür buna saygı duymak gerekir! Aşağılamak gerekmez! Ve burada kimin geri kafali olduguda belli oldu.

"Mavi rengi sevmeyenler salaktır." demek gibi birşey olmuş o sayın moderatör. Komik.

Windows 9 hemen çıkmaz. Bir işletim sistemi bu kadar az zamanda yapılabilir mi ? 2020'den önce gelmesini pek iyi bulmuyorum.

Windows 8'i sevmeyen "geri kafalıdır" ifadesinden iki anlam çıkar ki, moderatörümüzün de "Windows 7'den sonra işi bozdu" demesine gönderme yaptığına eminim. Windows 7'den sonra işi bozmadı. Aksine çok daha iyiye gitti. Windows 8 ve 8.1, şu an iyi çalışan, en uyumlu işletim sistemidir. Kurulumu çok basit, kullanımı ilk başlarda biraz zorlasa da, 3. günün sonunda alıştıran, çok basit bir arayüzü var. Fikirlerini söyleyenlere elbette saygı duyarız. Ama saygı duyduğumuz halde, karşıdaki yaptığına devam ederse de, "sabır" kelimesini her zaman kullanamayabiliriz. Herkes için böyledir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı