Windows 8.1 Update Sorunu

MagnaFlexTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarim modeli Toshiba Satellite M50-11H (Windows 8.1 SİNGLE LANGUAGE) sorunum ise şu ;
Windows Update güncelle komutu verdiğimde güncellemiyor , takiliyor kaliyor . İnternet hizimin düşük olduğunu düşünüyodum . Fakat internet hizim 8 mbps o kadar yavaş değil . Ve zaten çok büyük boyutlarda değil indireceği güncellemeler . Çok uğraştim 2 3 kere sifirladim fakat çözemedim . Bilgisayarimi 2014 te aldim .
Yaklaşik 1 senedir güncel değil ve ister istemez performansim düştü . Takilmalar , sorunlar almaya başladim .
Gün geçtikçe durum beni iyicie sinirlendiriyor . Lütfen bu soruna bir çözüm bulun . Teşekürler !

Resimler ;
1- Burdan seçiyorum istediğim güncellemeleri . (Resim1)
Adsız.png
2-(Yine ayni şekilde önemli güncelleştirmeleride seçiyorum . (Resim2)
Adsız2.png
3- İşte sorunda burda , seçtiğim 82 günçelleştirme yükleniyor yazisi aliyorum . Fakat bir türlü yüklenmiyor güncelleştirmeler !! Resimde görüldüğü gibi takilip kaliyor . (Resim3)
Adsız3.png

1 tane güncelleme seçince başarili oluyor yükleme . Yüklendiği zaman yeniden başlatilmasi gerekiyor başka birtane daha güncelleme yüklemek için . Dediğim şu 82 tanesini tek tek yüklemem için 82 kere yeniden başlatmam gerekiyor :D

Tek tek yükleniyorsa sorun yok. 82 güncelleştirmeden bahsediyoruz ve İDM benzeri programlarla indirme hızını yükseltemiyoruz. Tavsiyem 10 veya 20'şerli gruplar halinde yüklemeniz.

10 tane seçtim şimdilik bakalim çözülecekmi .

Yine takiliyor . 1 tane seçince olur diye düşünüyorum fakat dediğim gibi 82 kere yeniden başlatmak akil işi değil .

Dosya Ekleri

• Adsız1231.png
    Adsız1231.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 578
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı