Windows 8.1 uygulama açılmama sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar, daha önce birkaç arkadaşta açmış aynı konuyu ama kesin bir cevap hiç yok. Uygulamaların hiçbirini açamıyorum. Başlat menüsünde açık görünüyor ama ekrana gelmiyor. Sıfırlayamıyorum da ayarlar da açılmıyor. Kullanıcı da değiştiremiyorum. Orijinal Casper Windows 8 CD var elimde uğraştım onunla da format atamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
hiç bişey yapamıyorum . ama çözümü buldum arkadaşlar. başka bi konuda söylenmiş çözüm denedim oldu
cmd komut satırına
powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml
kopyala yapıştır yapıp enter basın işlem bitince ayarlara girin oluyo sorna sıfırlayın pc yi

DEDİĞİNİZ METODU UYGULAYINCA KOPYALA YAPIŞTIR ÇALIŞIYOR. YALNIZ "SONRA SIFIRLAYIN DEMİŞSİNİZ. ONU ANLAYAMADIM. SIFIRLAMAKLA NEYİ KASTEDDİĞİNİZİ AÇIKLAYABİLİR MİSİNİZ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

İlginiz için çok teşekkürler. Format atmak gerektiğine göre o zaman yukarıda verilen cmd komut satırına yazılan çözümün kalıcı olmadığı anlaşılıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı