Windows 8.1 ve 10'da Wi-fi Sorunu

Emin9934

Hectopat
Daha fazla  
Sistem özellikleri:
İşletim Sistemi:
Microsoft Windows 10 Professional 64 bit İşletim Sistemi
Laptop: Toshiba Satellite A200 1AH (Biraz Eski Ama Napalım. :LOL:)
Ram Miktarı Ve Türü:
3Gb Kingston Ram
Çipset Türü:Intel Crestline-PM PM965
Görüntü Bağdaştırıcısı:ATI Mobility Radeon HD 2600
İşlemci:İntel Core 2 Duo T7300
Ağ Bağdaştırıcısı:Intel(R) Wireless WiFi Link 4965AGN
Bu Ağ Bağdaştırıları Windows 8.1 ile Kuruldu Windows 10 ile Devam Etti:
1)Bluetooth Device (Personal Area Network)
2)Realtek PCIe FE Family Controller
DirectX12 mevcut.

Şimdi sorunuma geçeyim. Sorunumu forumda fazla bakmadım ama bulamadıysam linkini atın
lütfen...
Ben windows 7 kullanıcısıydım ancak bilgisayarıma reklam virüsü bulaştığı için format atmak zorunda kaldım. Öncelikle elimde windows 8.1 iso'su yoktu. Tekrar bi windows 7 attım. Sonra makalenizden windows 8.1 64bit indirmeye başladım. Yükledim etkinleştirdim. (orayı söylemeyeyim biliyorsunuzdur. :lol:) Sonra güncelleştirmeleri yaptım. Uzun bir süre sonra bitirdim. Baktım ki Windows 10 güncellemesi gelmiş indirmeyi başlattım. Ve kuruldu. Arada sırada nadir de olsa 8.1 ve 10 sürümlerine geçince wireless bağlanmamaya başladı fakat sorun gider deyince internete bağlanıyor. Onun dışında ne yapsam bağlanmıyor. Şu an sorun yok. Fotoğraf atamıyorum. Sorun olunca atıcam. Arkadaşlar bu sorun benim canımı sıkmaya başladı. Biraz hikaye gibi oldu ama ilk konum. Şimdiden teşekkür ederim...

Sistem
hata.png
sistem.png
aygıt yöneticisi.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı