WİNDOWS 8.1 video izlerken sorun yaşıyorum

rasras

Hectopat
Yer
BURDUR/TEFENNİ
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
ilk olarak şuanda çekmiş olduğum videoyu yandex diskime atıyorum.İlerleyen dakikalarda paylaşacağım.

1-)İlk sorunum en düşük seviyede ekran parlaklığını ayarlıyorum.Ardından beyaz bir sayfa açıyorum bilgisayardan ekrandaki titreme mevcutmu diye ve ekranımda titremeler mevcut.Ardından ekranda bir salise kadar ekranda açmış olduğum beyaz sayfadan parlaklık dahada artıp kapanıo.

2-)Windows 8.1 in kendisinde mevcut olan video player dan bir tane film açıyorum.Film normal başlıyor fakat touch pad yada mouse ile gezdirme yapınca ekranı 2 ye bölüyor. Ardından ekranı tamamen gri ve az da olsa farklı renkler kaplıyor.Kapladıktan sonra hareket ettiremiyorum hiçbir şekilde mouse ve o hatadan kurtalamıyorum. Ekranı kilitlemiş oluyor bir nevi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook da bulun dahili ekran kartı olan intelin ekran kartını kullanıyorum. NVİDİA da var fakat hangisini kullandığını görmek için tekrar denemem lazım hangisini kullandığını görmek için?

Acaba diyorum windows 8.1 in video oynatıcısında mı sorun var aklımda takılan bir yerde burası.

En güncel sürümlerini kullanırım şu anda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı