Windows 8.1'de Bu Programlar Uyumlu Mu?

• Konuyu başlatan avis1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

avis1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Kardeşler Windows 8.1 e geçmek istiyorum. Fakat aklıma takılan bazı sorular var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kullandıgım programlar şunlar:

1-PSHOP CC VE PLUGİNLER
2-AVAST 8 FREE
3-DRİVE VACCİNE
4-USB DİSC SECURİTY
5-MOZİLLA FİREFOX
6-REVO UNINSTALLER
7-K-LİTE
8-CİNEMA 4D 11

Bunlarda uyum sorunu olurmu?

Avast'ın bu versiyonu çalışmasa bile yeni çıkacak sürümü uyumlu olacaktır. Firefox tabii ki de uyumlu olacaktır. Diğerleri hakkında bilgim yok. Kullanan arkadaşlar daha detaylı yorumlarda bulunabilir.

1) PS de uyum sıkıntısı yok.
2) Avast! ve diğer güvenlik yazılımları hakkında uyum sorunları olacaktır. Uyumlu Antivirus listesini daha önceden vermiştim. Şimdilik default Defender'i kullanmanız yeterlidir.
3) Driver Vachine uyumludur fakat bu tür 3. parti yedekleme yazılımları arada sorun çıkartabilir.
4) USD Disk Security yazılımı Win 8 desteği olmamasına rağmen herhangi bir uyumsuzluk sorunu çıkartmayacaktır. Fakat çok gereksiz bir yazılımdır. Aktif bir güvenlik yazılımınız varsa bu tür yazılımlara gereksinim duymayacağınızı düşünüyorum.
5) FF uyumludur
6) Revo U. Uyumludur.
7) K-Lite uyumludur
8) Cinema 4D Uyumluluk modundan Win 7 yi seçerek çalıştırsanız sıkıntı olmayacaktır.

Cevaplar için çok teşekkürler kardeşlerim.Usb disc programı benim için çok önemli çünkü çocuklar okulda kırtasiyelerde kullandıkları bellekleri eve getirdilerinde enaz 5-10 virüs bulaşmı oluyor onun sayesinde siliyorum.Avast bu güne kadar sadece 2 kez buldu ve sildi.:)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı