Çözüldü Windows 8.1'de Forza Horizon oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

msefer

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar W8.1'de zorunlu olmam gerektiği için Forza'yı oynayamıyorum. Önceden Windows 10 sistemini kullanıyordum. Bilgisayarım kaldırıyor ama AMD sorunu yüzünden 8.1'e düşürdüm. Sorum şu ben Forza Horizon 4 veya 3'ü Windows 8.1 Pro da kullanabilir miyim? Yardımcı olup olmayan herkese teşekkür ederim.

PC özellikleri:
AMD Radeon HD8750M.
8 GB RAM.
Intel(r) Core(tm) i5-4200u CPU @ 1.60GHz 2.30GHz.
Intel HD Graphics family.
Acer.

Çözüm
Windows 10'da oynadım donma kasma vb. yoktu. FPS ne iyi ne kötüydü hatta PS3 kolu bağlamıştım.
AMD sorunu şu driver yüklediğim an PC kitleniyor güvenli modla başlatıp DDU ile siliyorum tekrar yüklüyorum yine donuyor. En son yaptım oldu ama yine olunca ben de uğraşmak istemedim W8.1 yaptım.
Sorunu çözdüm Windows 10 şu an oyunu oynuyorum yardımcı olan herkese vakit ayırdıkları için teşekkür ediyorum.
Bildiğim kadarıyla oyunun orijinal olsa bile FH4 oynayamazsın. Windows 10 şart hatta Windows 10 bile yeterli değil belirli bir sürüm gerekli yani W10 geçsen bile bazı güncellemeler yapman gerekebilir oyun için.

Windows 10'da oynadım donma kasma vb. yoktu. FPS ne iyi ne kötüydü hatta PS3 kolu bağlamıştım.
AMD sorunu şu driver yüklediğim an PC kitleniyor güvenli modla başlatıp DDU ile siliyorum tekrar yüklüyorum yine donuyor. En son yaptım oldu ama yine olunca ben de uğraşmak istemedim W8.1 yaptım.
Sorunu çözdüm Windows 10 şu an oyunu oynuyorum yardımcı olan herkese vakit ayırdıkları için teşekkür ediyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı