Windows 8.1'de Sorunlar Yaşıyorum

duman

Kilopat
Yer
Mars
Merhaba arkadaşlar, Windows 8.1 kurdum ama bir çok sorun yaşadım. İkonlar beyaz gözüküyor, DVD oynatıcı ile USB girişlerini görmüyor, bir hata veriyor Origin ve Avirayı açmıyor. Bilgisayar ayarlarını değiştirden kurtara girip bilgisayarınızı yenileyine bastığımda Windows 8 CD'sini DVD oynatıcı okumadığından hataları düzeltemiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. (Bütün yaşadığım sorunların fotoğraflarını aşağıda gösterdim.)

tp3cx.png

tp3cn.png

tp3bt.png

tp2vg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driver'ı güncel mi ? Denetim masası programlardan windows özelliklerini aç kapattan framework 3.5'i açın. Üretici sitesinden güncel driverları indirip kurun. Uyumsuz eski programları kaldırın. Avira ve originin son sürümünü indirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driver'ı güncel mi ? Denetim masası programlardan windows özelliklerini aç kapattan framework 3.5'i açın. Üretici sitesinden güncel driverları indirip kurun. Uyumsuz eski programları kaldırın. Avira ve originin son sürümünü indirin.
Origin'i sildim ve yeniden indirmeye çalıştım ama yukarda verdiğim fotoğraftaki sorunun tekrarlandığını gördüm. Avira ise güncel idi. Nvidia'nın sitesinden indirmiş olduğum GeForce Experience sayesinde driverımın güncel olduğunu gördüm. Framework ise zaten açık konumdaymış.

- - - Güncellendi - - -

Temiz bir Windows 8.1 kurulumu yapmanız lazım. Sistemsel hatalar mevcut.
Nasıl Windows 8.1 kurulumu yapabilirim ? (Yasal bir şekilde.)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı