Çözüldü Windows 8.1'den Windows 10'a geçmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanKomutan1453

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1 sürümü kullanıyorum ve Windows 10 sürümüne yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum.
Ama sistem özelliklerim buna elverişli mi diye sormak istedim neyse uzun lafın kısası sistem Özelliklerim;
Anakart: Fujitsu D3041-A1.
RAM: [2 tane] DDR3 2 GB RAM.
İşlemci: Intel Pentium E6600 3.6GHz.
HDD: 320 GB SATA.
Güç kaynağı: 250W.

Windows 10 sürümüne geçebilir miyim geçebilirsem kaç Bit olanı kurmalıyım 32 Bit ya da 64 Bit ama benim tahminim 32 Bit yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Boşuna geçme sistemde ssd yok ve windows 10 gereksiz uygulamalarla ram kapasiteni doldurur kal windows 8de
Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1 sürümü kullanıyorum ve Windows 10 sürümüne yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum.
Ama sistem özelliklerim buna elverişli mi diye sormak istedim neyse uzun lafın kısası sistem Özelliklerim;
Anakart: Fujitsu D3041-A1.
RAM: (2 tane) DDR3 2 GB RAM.
İşlemci: Intel Pentium E6600 3.6GHz.
HDD: 320 GB SATA.
Güç kaynağı: 250W.

Windows 10 sürümüne geçebilir miyim geçebilirsem kaç Bit olanı kurmalıyım 32 Bit ya da 64 Bit ama benim tahminim 32 Bit yorumlarınızı bekliyorum.

hem 2 gb ram hem de hdd geçmenizi sadece 1511 sürümüne geçin ve 1511 üstü sürümlere sakın geçmeyin gerisi ssd için tasarlanmış

hem 2 gb ram hem de hdd geçmenizi sadece 1511 sürümüne geçin ve 1511 üstü sürümlere sakın geçmeyin gerisi ssd için tasarlanmış
2 tane 2 GB RAM var 4 GB RAM ve o İSO dosyasını nereden bulabilirim sen atabilir sen İSO dosyasını atar mısın bende RUFUS programı var flash belleğe yazdıracağım

Sağolun beyler sizin sayenizde öğrendim teşekkür ederim hepiniz hoşça kalın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı