Windows 8.1'e Nasıl Geri Dönebilirim ?

KranlıkPrensi

Hectopat
Windows 10'a geçtiğimde gözle görülür bir şekilde yavaşlama oldu. Bazı oyunları oynayamaz oldum ve 8. 1'e dönmek istiyorum. Biraz araştırmadım yollar buldum ama güvenemediğim için sizlere soruyorum. Bunu yapmış ve Windows 10'dan Windows 8. 1'e dönen arkadaşlar varsa anlatabilirler mi? (1 ay doldu. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 1 ay içinde Windows.old klasörünü siliyor. Bu klasör bir önceki işletim sisteminin yedeği diyebiliriz.

Ayarlar > Kurtarma menüsünden eğer yedek silinmediyse dönüş yapmak mümkün:

402318

Windows 1 ay içinde Windows.old klasörünü siliyor. Bu klasör bir önceki işletim sisteminin yedeği diyebiliriz.

Ayarlar > Kurtarma menüsünden eğer yedek silinmediyse dönüş yapmak mümkün:

Eki Görüntüle 402318
Temiz bir Windows kurulumunu denedim ve sonucunda bilgisayarım Windows 10 olmaya devam etti. Acaba yanlış bir şey mi yaptım ?

8.1 Formatı attırırsam bilgisayarımda bir performans düşüşü görülür mü ona göre format attıracağımda.

Format atıldığında performans düşmez, aksine sıfırdan kurulum yapıldığında artış bile görülebilir. Siz sıfırdan 8.1 kuracaksınız ve Windows 10 kurulu diskinizde veriler var ise yedeklemeyi unutmayın, veriler komple silinecek.

Format atıldığında performans düşmez, aksine sıfırdan kurulum yapıldığında artış bile görülebilir. Siz sıfırdan 8.1 kuracaksınız ve Windows 10 kurulu diskinizde veriler var ise yedeklemeyi unutmayın, veriler komple silinecek.
Yardımınız için sağolun. Son bir soru daha :) Acaba formatı kendim atabilir miyim yoksa bir bilene mi yaptırmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı