Windows 8 alacağım donanım, bios sorunu olur mu ?

Makaleler
6
Daha fazla  
PC'ye Windows 8 almayı çok istiyorum, videolarından görüntüsünü çok beğendim. Bundan birkaç gün önce BIOS'u güncellemiştim. Orijinal Windows 8 alsam RAM'lerin tamamını görememe, BIOS hatası, driver uyumsuzluğu, kısacası donanınmla ilgili sorun olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınla ilgili daha ayrıntılı bilgi verirsen kesin cevaplar verilecektir. BIOS güncellemesini yeni yapmışsan eğer hiçbir sıkıntın olmaz diye düşünüyorum. RAM görme görmeme olayı da 32 Bit - 64 Bit işletim sistemlerinden kaynaklanır. Windows 8 ile bir ilgisi yok diye biliyorum. Eğer 4 GB ve üstü RAM varsa bilgisayarında 64 Bit işletim sistemi yüklemelisin. Driverları işletim sistemi kurulurken zaten otomatik olarak yüklüyor Wİndows 8. Casper bilgisayarım var. Bilgisayarıma ait driverlar arasında Windows 8 için driver yoktu. Fakat sorunsuz bir şekilde otomatik olarak yüklendi.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı