Windows 8 deki key windows 8.1 çalışmıyor...

Combo092

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim lisanslı bir windows 8 single.L işletim sistemim vardı ben bunu windows 8.1 yapmak istedim fakat usb den format anında ilk olarak key istiyordu bendeki mevcut single.L key ini yazdım fakat bir türlü kabul etmedi.Kurmaya çalıştığım işletim sistemi windows 8.1 R.T.M sürümü olmasına rağmen olmadı acaba sorun nerede olabilir bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba...

Anlamadıgım nokta şu şimdi windows 8 kurup güncellesem windows 8.1 R.T.M olmayacak mı.Onun yerine direk R.T.M sürümünü kursam aynı anlama gelecek fakat key i neden kabul etmedi.Kurmaya çalıstıgım iso kalıbında mı sıkıntı var acaba

Anlamadıgım nokta şu şimdi windows 8 kurup güncellesem windows 8.1 R.T.M olmayacak mı.Onun yerine direk R.T.M sürümünü kursam aynı anlama gelecek fakat key i neden kabul etmedi.Kurmaya çalıstıgım iso kalıbında mı sıkıntı var acaba
Bak Windows 8 farklı 8.1 farklı sen windows 8 sayesinde bedava 8.1 kullanacaksın

Windows 8.1 Single Language'nin isosunu kurman lazım. Aldığın key Single Language keyi olduğundan başka sürümlerde çalışmaz.
Eğer bunu denediysen arkadaşların dediği gibi Windows 8 Single Language kurup mağazadan güncelleyin. :)

Bendeki ISO kalibinda hata olabilir diyerek zamanında recep beyin paylaştığı iso kalıbını indiriyorum şuanda umarım sorunum bu şekilde çözulur

Elinde Single Language lisansı varsa onun .iso'sunu indirmelisin. Recep Bey'in paylaştığı Pro sürümüne ait. Anahtarını yine kabul etmeyecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı