Windows 8 "Dilleri eklemeniz gerekiyor" hatası

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm öncellikle bende böyle bir şey çıktı Windows 8 kurarken acaba çözümü var mıdır?
Dillerinizi Windows 8 içinde yeniden eklemeniz gerekiyor. Böyle bir hata verdi tam kurarken acaba bir çözümü var mıdır?

hata.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 den Windows 8 e yükseltirsek mi oluyor yoksa sıfırdan Windows 8 mi kuruyorsun?

Daha önce hiç bu hata ile karşılaşmadım. Biraz araştırdım genelde Windows 7 den Windows 8 yükseltirsen bu hata alınabiliyormuş.

Çözüm olarak da Windows 7 de yüklü olan dil paketlerini kaldır öyle Windows 8 kur denmiş. Bu başkalarında işe yaramış.

Yine Windows 8 - Windows 8.1 yükseltmesi yapıyorsan da aynı işlemi yap. İşleme başlamadan önce yüklü dil paketlerini kaldır. Muhtemelen senin ilk sisteminin dili ingizlice ve sen Türkçe dil paketi yükledin ve bunun üzeriden yükseltme yapıyorsun.

Windows 7'den Windows 8'e yükseltirsek mi oluyor yoksa sıfırdan Windows 8 mi kuruyorsun?

Daha önce hiç bu hata ile karşılaşmadım. Biraz araştırdım genelde Windows 7'den Windows 8 yükseltirsen bu hata alınabiliyormuş.

Çözüm olarak da Windows 7 de yüklü olan dil paketlerini kaldır öyle Windows 8 kur denmiş. Bu başkalarında işe yaramış.

Yine Windows 8 - Windows 8.1 yükseltmesi yapıyorsan da aynı işlemi yap. İşleme başlamadan önce yüklü dil paketlerini kaldır. Muhtemelen senin ilk sisteminin dili ingizlice ve sen Türkçe dil paketi yükledin ve bunun üzeriden yükseltme yapıyorsun.

Çok oldu hocam yine de sağ olun ghostspectre sürümü kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı