Windows 8 İle İlgili Sorularım Sorunlarım

Nevzat Şentürk

Hectopat
Makaleler
2
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Windows 8 e Windows XP' den geçtim çok değişik ama güzel geldi.

Metro ekranından müziğe tıkladım güncellenmesi gerek dedi iyi güncelleyim dedim bir sürü güncellenecek çıktı 15 tane falan güncelleye tıkladım Bekliyor diyor hepsinde çözemedim bir türlü orası geçmedi ben de iptal ettim.

Sonra biraz daha karıştırdım Windows Update diye bir yer buldum 48 güncelleme var dedi güncelleme yapim dedim indiriliyor dedi sonra PC yeniden başladı ekrana görüntü gelmedi ben de reset attım yeniden başladı.

Bir de bu Windows 8 kurulurken e-postamı istedi yazdım şifresiyle sonra e-postamla oturumu açtı sonra ben nasıl yaptıysam normal kullancı açtım bir sorun olur mu ?

Normal kullanıcı açmanız sorun olmaz. Windows Update'den güncelleştirmeleri mutlaka ama mutlaka yapın.

Bazen uzun sürebilir ayrıca ekrana görüntü gelmedi dediğinde bekleseydin kendi otomatik işlemi bitirince açılacaktı yani bahsettiğin Windows 8 ilk kurulum güncellemeleri bir sorun değil prosedür öyle.

PC açık ekran kapalı kaldı dedim ne oluyor bastım resete :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı