Windows 8 Kasıyor İnternet Siteleri Yavaş Açılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zeynii

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8 kullanıyorum. Çok kasma yapıyor, neden olabilir? İnternet siteleri falan iki saatte açılıyor, ne yapabilirim? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 2.60 GHz, RAM 6,00 işte ama kasma yapıyor neden acaba?

Virüs olmasın sakın! Yada kasmaya sebep olabilecek, ek programlar.

Ayrıca kasma yapıyor dediğin, internet sayfasının geç açılmasıysa ona kasma denmez. Bağlantı yavaştır.

Daha detaylı yazın sistem gereksinimlerini. Driverler güncel mi?, Virüs olabilir tarama yapın.

Virüs varsa formatlamak lazım ama windows 8 CD'si yok. Fabrika ayarlarını yüklüyorum yine olmuyor. Virüs taratması yapıyorum yine olmuyor. Virüs gözükmüyor cdsiz tam format atmak mümkün mü?

İşletim Sistemi iso dosyası varsa, Flash Disk ile format atabilirsin. Başlat menüsünden Program Ekle Kaldır da gereksiz programları kaldırabilirsin. Yada CClean gibi bir program kurup, gereksiz dosyaları temizleyebilirsin.

Virüs programı yoksa, virüs programı yükleyebilirsin. Sistem geri yükleme yapabilirsin.

Dessi sen hangi sürümü kullanıyorsun belki sürümdendir. Windows 8'in hangi sürümü daha hızlı yükseltme yapmak mümkün mü?

Sürümden dolayı bir şey olacağını sanmıyorum. Ama ben Windows 8 Pro 64 bit kullanıyorum. Sen hangi sürümü kullanıyorsun. Windows 8 çok iyi ve hızlı bir işletim sistemidir. Diğerlerine göre, bence en iyisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı