Windows 8 kurarken kopyalama hatası

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Bu şekilde bir hata alıyorum. Windows 8 orjiinal CD'sinden kurarken. ne yapabilirim acaba?

1584555200558.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 Windows 10 aynı karın ağrısı Windows 7 en güzeli Windows 8-10 tercih etmiyorum
Doğru diyorsunuz ama Win 7 artık güncelliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı için (Microsoft'un istediği oluyor) insanlar Windows 10 kuruyor ve karşılarında tükenmiş bir bilgisayar oluyor, Windows 10'a geçince, Win 7 kullanıcısı olarak deli olacaksınız. En iyisi :)

Doğru diyorsunuz ama Win 7 artık güncelliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı için (Microsoft'un istediği oluyor) insanlar Windows 10 kuruyor ve karşılarında tükenmiş bir bilgisayar oluyor, Windows 10'a geçince, Win 7 kullanıcısı olarak deli olacaksınız. En iyisi :)
Evet ama Windows 10 falan kurdum hiç güzel değil kendi kedine güncelleme yapıyor kasıyor Bilgisayarım iyi olmasına rağmen aman Windows XP`lerdede deli olduk Windows 7 içinde deli olmaya razıyım gittiği yere kadar frenliyeceğim

Evet ama Windows 10 falan kurdum hiç güzel değil kendi kedine güncelleme yapıyor kasıyor Bilgisayarım iyi olmasına rağmen aman Windows XP`lerdede deli olduk Windows 7 içinde deli olmaya razıyım gittiği yere kadar frenliyeceğim
Ben de onu anlatmıştım. Windows 7'den sonra iyi bir bilgisayar olsa bile Windows 10 hantal bırakıyor sistemi.

Hala kullanan var mı Windows 8 falan beş kuruş etmiyor
Hala kullanan var mı derken daha eski bir OS kullanmanız...

Her sistem, her donanım Windows 10 için yeterli olmayabiliyor. Ve Windows 7 için de gerekli sürücüler bulunamayabiliyor (örn. dizüstü touchpad sürücüleri). Bu sebeple düşük kaynak tüketimi sebebiyle Windows 8 tercih edilebiliyor. Her seferinde arayüz yüzünden bu sistemi kötüleyenleri kahvemi yudumlayarak izliyorum...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı