Windows 8 Kurulum Sorunu

Nmera

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle ASUS F3JR Model (2007) laptop kullanıyorum. Şuan Windows 7 sorunsuz olarak kullanmaktayım. Fakat Windows 8 yüklemek için boot yaptıktan sonra Windows logosu geliyor daha sonra siyah bir ekranda kurulum kalıyor. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda Bios update yapılması gerektiği yazılmış. Asus'un kendi teknik sitesinden laptobuma ait driverlara baktım son olarak AMI 204 sürümü yayınlanmış. Buda 2007'de son update gözüküyor. AsusTek benim modelim için 2007'den bu yana zaten destek vermiyor. Everest ile donanımı tarattım. Bios için aktif başka updateler olduğu gözüküyor. Fakat ben bu updateleri nereden bulabilirim? Bu konuda yardım edebilirseniz çok sevinirim. Bu arada sistem Default halinde değil. Upgrade yaptım. Bu yüzden Windows 7'de sorun yaşamıyorum. Hatta Windows 7 puanım 5.7.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı