Windows 8 Nasıl Kurulur?

TRjatmer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba, daha önce hic Windows kurmadım. Nasipse yeni PC alacağım. O yüzden videolar izledim ama hangi videyoyu izlediysem yok anakart CD'sini kullanmayın, yok ekran kartının driver'lerini internetten yükleyin... Benim bunu nasıl yapacağımı anlatacak biri var mı?

Not: Windowsu kurduktan sonra neler kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Mert38

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bir format atmayı bilen tanıdığın var ise o sana yardımcı olsun bence. Neyi nasıl yaptığını o anda görüp beynine kaydetmen daha yararlı olacaktır. Biz şimdi buradan anlatırsak birçok hata yapabilirsin. İlk format atışlarımda ben de çok hata yapmıştım. Sonra ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci derken ezberledim artık :)

KS
T

TRjatmer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yani benim ögrenmeye calıstıgım sey driveri nasıl indiririm? Anakart CD'sini kullanmazsak ne yapabilirim falan gibi.

Mert38

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Anakart CD'sini kullanmazsan, mesela anakartının markası GIGABYTE olacak değil mi? Bu siteye girersin, anakartının model numarasını yazarsın ve gerekli driverları yüklersin: GIGABYTE Downloads
Ekran kartının markası Nvidia ise, gerekli yerleri işaretleyip, buradan driverini yüklersin: Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Ekran kartının markası AMD ise, gerekli yerleri işaretleyip, buradan driverini yüklersin: Download Drivers

Yukarı