Windows 8 Nasıl Kurulur?

TRjatmer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce hic Windows kurmadım. Nasipse yeni PC alacağım. O yüzden videolar izledim ama hangi videyoyu izlediysem yok anakart CD'sini kullanmayın, yok ekran kartının driver'lerini internetten yükleyin... Benim bunu nasıl yapacağımı anlatacak biri var mı?

Not: Windowsu kurduktan sonra neler kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir format atmayı bilen tanıdığın var ise o sana yardımcı olsun bence. Neyi nasıl yaptığını o anda görüp beynine kaydetmen daha yararlı olacaktır. Biz şimdi buradan anlatırsak birçok hata yapabilirsin. İlk format atışlarımda ben de çok hata yapmıştım. Sonra ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci derken ezberledim artık :)

Yani benim ögrenmeye calıstıgım sey driveri nasıl indiririm? Anakart CD'sini kullanmazsak ne yapabilirim falan gibi.

Anakart CD'sini kullanmazsan, mesela anakartının markası GIGABYTE olacak değil mi? Bu siteye girersin, anakartının model numarasını yazarsın ve gerekli driverları yüklersin: GIGABYTE Downloads
Ekran kartının markası Nvidia ise, gerekli yerleri işaretleyip, buradan driverini yüklersin: Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Ekran kartının markası AMD ise, gerekli yerleri işaretleyip, buradan driverini yüklersin: Download Drivers

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı