windows 8 ön yuklu bilgisayarı tekrar windows 8 e yukseltme

Hugobaba

Kilopat
Daha fazla  
iyi günler ben bilgisayarı ilk aldığımda Windows 8 single language yüklü geldi bana biraz yavaş gibi geldi o yüzden bi tanıdığımıza verdik o da Windows 7 ultimate yüklemiş yaklaşık 2-3 aydır bunu kullanıyorum ancak arada sorunlar oluyor o yüzden tekrar Windows 8 e dönmek istiyorum benim bios umda Windows 8 single language ürün anahtarı var Windows 8.1 single language ı yüklesem bios daki ürün anahtarı tanır mı? lütfen yardım edebilir misiniz?

peki Windows 8 kurulurken ürün anahtarı istiyor tanımadığı takdirde ürün anahtarı giremeyeceğimden kurulum olmuyacak doğru mu biliyorum

lütfen cevap verir misiniz?

peki teşekkür ederim benim pc de yedek recovery var ama gizli bölgedeymiş ben sony kullanıyorum assist tuşu ile ordan kuruluyormuş ama ben win7 ye döndüğüm için assist tuşu işlem yapmıyor.assist tuşunu çalıştırma için gerekli programlar var mı?

Tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem. Ama deneme sürümü ile kurulum yaptıktan sonra çalışır diye düşünüyorum. Güncel sürücüleri yüklemeyi unutma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı