Windows 8 orijinal ISO nereden bulunur?

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7
Merhaba, Windows 8.1 değil sadece Windows 8 sürümüne geçmeyi düşünüyorum. Bunun için 4 tane soru hazırladım.

1-) sadece Windows 8 olanının orijinal, el değmemiş, virüs içermeyen, güvenilir bir ISO dosyasını nereden bulabilirim?
2-) sadece Windows 8 olan sürüme halen güncelleme geliyor mu?
3-) Windows 8.1'den daha mı hafiftir Windows 8?
4-) Windows 8'e geçmek mantıklı mıdır? Oyunlarda ve sürücülerde sorun çıkarır mı?

Son düzenleme:
Merhaba, Windows 8.1 değil sadece Windows 8 sürümüne geçmeyi düşünüyorum. Bunun için 3 tane soru hazırladım.

1-) sadece Windows 8 olanının orijinal, el değmemiş, virüs içermeyen, güvenilir bir ISO dosyasını nereden bulabilirim?
2-) sadece Windows 8 olan sürüme halen güncelleme geliyor mu?
3-) Windows 8.1'den daha mı hafiftir Windows 8?
4-) Windows 8'e geçmek mantıklı mıdır? Oyunlarda ve sürücülerde sorun çıkarır mı?

Aynı ISO dosyası ile Windows 10 sürümüne ücretsiz geçiş yapabilirsiniz. Tabii lisansınız var ise.

Sisteminiz nedir?
Intel Core i3-2350M.
4 GB RAM.
320 GB HDD.
Intel HD Graphics 3000.
NVIDIA GeForce GT 520M.

Aslında 8.1'in 7'den daha kötü performans vereceğini düşünüyorum en azından oyunlarda. Linux'a da geçersem bazı programlar ve oyunlar yok.
Yanlışım varsa özür dilerim ama bu siteden indirilmiyor mu? Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Windows 8 ile Windows 8.1 başka sürümler. Sadece Windows 8 için dedim.

Intel Core i3-2350M.
4 GB RAM.
320 GB HDD.
Intel HD Graphics 3000.
NVIDIA GeForce GT 520M.

Aslında 8.1'in 7'den daha kötü performans vereceğini düşünüyorum en azından oyunlarda. Linux'a da geçersem bazı programlar ve oyunlar yok.
Performans farkı olmaz. Hatta performans artışı bile olabilir.

Bu sistem ile Windows 10 önermem. HDD var sistemde. Ancak Windows 7 ve 8'de önermem. 8.1 tam iyi bir nokta.

Geri
Yukarı