Windows 8 Single Language Sürümü

Begovic

Hectopat
Benim bilgisayara Windows 8 Single Language olarak geldi ve key BIOS'a gömülü. Format atmak istiyorum ama hiçbir yerde Windows 8 ya da 8.1 single language Türkçe sürümü bulunmuyor. Microsoft'tan indirmek istediğimde key'imi kabul etmiyor bilgisi olan ya da elinde single language sürümü olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar merhabalar. Nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum ama ceza almışım halbuki kurallara çok dikkat ederim. Geç cevap yazdığım için kusuruma bakmayın. Bir çok sitede araştırdım fakat single languge sürümü zor bulunuyor. O yüzden bulamadım sormak istedim. Elinde bulunduran birini bulurum temennisi ile.

İlk önce biosa gömülü lisans anahtarını ögrenmeni tavsiye ederim. Rweverything isimli yazılımı kullanabilirsin. Yazılımı indir, ardından açılan acpı table penceresinde msdm sekmesini seçip altta data bölümünde lisans anahtarını bir yere not alırsın. Sonra arama motorlarını kullanarak Let me google that for you indir. Ögrendiğin lisans anahtarıyla orjinal olarak kullanmaya devam.

İlk önce biosa gömülü lisans anahtarını ögrenmeni tavsiye ederim. Rweverything isimli yazılımı kullanabilirsin. Yazılımı indir, ardından açılan acpı table penceresinde msdm sekmesini seçip altta data bölümünde lisans anahtarını bir yere not alırsın. Sonra arama motorlarını kullanarak Let me google that for you indir. Ögrendiğin lisans anahtarıyla orjinal olarak kullanmaya devam.

Key'imi biliyorum ama elimde temiz single language .iso dosyam yok.

3wO4J4e.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı