Windows 8 Sürücü Görmeme Durumu

• Konuyu başlatan Mustafa Soylu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
M

Mustafa Soylu

Ziyaretçi
6 gündür Windows 8 kullanıyorum ama: 6.günümde Dvd Sürücüyü görmemeye başladı. Bunun çözümü nasıldır? Her denileni yaptım ama gene bir çözüm bulamadım. Hata kodu felan hiç birşey demiyor. Bir de Bilgisayarımdaki sürücülerin olduğu yerde yani C ve D sürücülerinin olduğu yerde'de gözükmüyor.

Bilgisayar simgesine sağ tıklayarak "yönet" kısmına girin. Sol taraftaki menüden "depolama" seçeneği altındaki "disk yönetimi" seçeneğine tıklayarak bir ekran görüntüsü paylaşır mısın?

Şimdi Windows 7 kullanıyorum Sürücüyü görmüyor diye Windows 7 kurdum çözümünü bulduktan sonra tekrar Windows 8 kuracağım.

Artık oyunlar sanal ortam üzerinden satılıyor. Özellikle Steam bu konuda baş konumda bulunuyor.

Orjinal oyun almayan, internetten de kota yüzünden indiremeyenler heln "CD'ciye" gidiyor. 10 yıl geriden gelmek....

DVD konusunda kurduğun bir program soruna neden olmuştur. Arşivdeki çöp programlarını silmen gerek. Nero 6 gibi...

Öyle programlar kurulu değil bilgisayarda ve halen daha görmüyor hatta format bile atamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı