Windows 8 Ürün anahtarı hatası

user

Hectopat
Windows 8 64-bit flashdan kuralken ürün anahtarı bölümünde hata oluşuyor. Ürün anahtarı doğrulanamadı. Lütfen yükleme medyanızı denetleyin. Bu hatayı alıyorum. Windows 8 bu siteden verdiğiniz linkten indirdim ve WiNToBootic_v2.1 ile Windows7 USB DVD tool her ikisindede denedim sonuç aynı.

Windows 8 64-bit flashdan kuralken ürün anahtarı bölümünde hata oluşuyor. Ürün anahtarı doğrulanamadı. Lütfen yükleme medyanızı denetleyin. Bu hatayı alıyorum. Windows 8 bu siteden verdiğiniz linkten indirdim ve WiNToBootic_v2.1 ile Windows7 USB DVD tool her ikisindede denedim sonuç aynı.

Bu linke bak Moderator'de çözememiş.
Verdiğim yanıtı uygula.
https://www.technopat.net/forum/windows-8/5166-adim-adim-windows-8-kurulumu.html

Cok tesekkurler. Bu seferde windows bu diske yuklenemez. Secilen diskte MBR bolum tablosu var. EFI sistemlerde windows yalnizca GPT disklere yuklenebilir. Ekstra bir program kullanmadan halledebilirmiyim bu hatayi. Sistemi sildigim icin flash uzerndeki xp den giriyorum onun icin yazilar boyle.

- - - Güncellendi - - -

GPT disk oluşturmanız için disk tamamen boş ve tek parça olmalıdır. Disk bu durumda iken Disk Yönetimi'nden diske sağ tıklayıp GPT diske dönüştür demeniz yeterli olacaktır. Sistemde windows olmadigi icin deniyemiyorum sizce bu ded'gi dogrumu boyle yapsam sorun duzelir mi

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı