Windows 8 Uygulama Geliştirme Rehberi!

kivancbakdi

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

Windows 8 ve 8.1 için bir uygulama geliştirme rehberi oluşturuyorum. Çok basit, çok zor, orta seviyelerde bilgi vermeye çalışıyorum videolarımda ve yazılarımda. Bu video ve yazıları bu başlık altından sürekli güncellemek yoluyla sizlerle paylaşacağım. Windows 8 ve 8.1 Uygulama geliştirme konusunda merakı olan varsa yazı ve videoları takip edebilir :)

Localsettings ile uygulama içerisinde veri saklamak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

> Konu ile ilgili yazı için tıklayınız

Windows 8 Uygulamalarında Appbar kullanımı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Windows 8 Uygulamalarınıza medya ekleyin

Devamı gelecek sevgili arkadaşlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Foruma video eklemeyi öğrenin. Takdir ettim bu arada. Yaşıtlarınız boş işlerle uğraşırken sizin yazılım geliştirmeniz gerçekten çok hoş. Ses konusunda bir standartı yakalamanız lazım ama. Mikrofon basını açmayın.
Teşekkür ederim, video kısmını görememişim halbuki resim yükleme simgesinin hemen yanındaymış :) Ses konusuna gelince düzeltmeye çalışacağım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı