Windows 8 uyumlu disk bölümleme programı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 8 için bir Partition programı arıyorsanız daha fazla aramayın :) Ben sizin yerinize arayıp buldum :)

İki seçenek var. Birisi Minitool Partition Wizard, diğeri ise Easus Partition Master. Her ikisi de hem 32 Bit hem de 64 Bit Windows 8'e tam destek veriyor ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemde aynı işi görürmü acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk bölümleme deyince genelde akla ilk gelen Partition Magic yazılımı olmakta. Malesef XP de başarılı olan bu yazılım güncelleme olmaması sebebiyle Windows 7 ve Windows 8 de uyumsuzdur ve malesef bu alışkanlıktan dolayıda Win 7/8 kullanıcıları bu yazılımı kurmakta akabinde de büyük sorunlarla baş başa kalmaktadır.

Recep Bey bu konuda ne der bilemem ama benimde tavsiye edeceğim Windows 8 ilede uyumlu olan Paragon firmasının Partition Manager yazılımıdır.

Disk bölümleme deyince genelde akla ilk gelen Partition Magic yazılımı olmakta. Malesef XP de başarılı olan bu yazılım güncelleme olmaması sebebiyle Windows 7 ve Windows 8 de uyumsuzdur ve malesef bu alışkanlıktan dolayıda Win 7/8 kullanıcıları bu yazılımı kurmakta akabinde de büyük sorunlarla baş başa kalmaktadır.

Recep Bey bu konuda ne der bilemem ama benimde tavsiye edeceğim Windows 8 ilede uyumlu olan Paragon firmasının Partition Manager yazılımıdır.

Ben Partition Wizard programıyla yaptım sorun olur mu ?

Minitool Partition Wizard dört dörtlük bir HDD düzenleme programı, kullanmayanlar varsa şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı