Windows 8 Yükleyeceğim Ama Ortalıkta Driver Yok!

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Arkadaşlar Casper MB50IA1 notebook'um garantiden gelince Win 8 yükleyeyim dedim ama Casper'ın sitesinde driver bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

son_goku

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmit

son_goku

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmit
Grafik kartı sürücüsüne buradan erişebilirsin. Step 1'den, Notebook Graphics. Step 2'den HD Series. Step 3'ten, HD7xxx serisini seç ve en alttan 32 veya 64 Bit'i seç. Hangisini kullanacaksan.
AMD Graphics Drivers & Software – Download the latest drivers for your graphics products

Anakartı da araştırıyorum şu an.

Anakart hakkında maalesef bir bilgiye erişemedim. Ürün bilgisi yazan yere tıklayarak detaylar gözüküyor mu bir bakın derim. Casper laptopun modeli ile anakartın ki aynı. Sanırım özel üretim veya Casper etiketi basılmış bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Emou

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Ürün bilgisi yazan yere tıklayınca direkt Ecs'nin sitesi açılıyor. Sitede arama yapıca bir şey buldum. Benim bilgisayar galiba ecs üretimi ve üzerine sadece casper logosu basılmış. Çünkü alttaki linkteki bilgisayar ile elimdeki aynı. Sadece fazladan casper logosu var.

ECS Web Site > MB50II / IA ID 1 - Notebook Computer

son_goku

Megapat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmit
Ürün bilgisi yazan yere tıklayınca direkt Ecs'nin sitesi açılıyor. Sitede arama yapıca bir şey buldum. Benim bilgisayar galiba ecs üretimi ve üzerine sadece casper logosu basılmış. Çünkü alttaki linkteki bilgisayar ile elimdeki aynı. Sadece fazladan casper logosu var.

ECS Web Site > MB50II / IA ID 1 - Notebook Computer
Dediğim gibi işte. Şimdi gel de Casper iyi de. Sürücü olmaz, BIOS zaten ayrı bir bela...

KS
Emou

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Dediğim gibi işte. Şimdi gel de Casper iyi de. Sürücü olmaz, BIOS zaten ayrı bir bela...

Boşu boşuna imzama "Casper Pişmanlıktır" yazmadım.

- - - Güncellendi - - -

Kaldık yine Win 7 ile. Yardım edecek var mı?

Yeni konular

Yukarı